CUBE REACTION C:62 RACE 2x12 2020

Kod produktu: 31631
Kolor:
- wybierz -
  • grey'n'orange
Rozmiar:
- wybierz -
    9199,00
    Dostępność:Dostępny
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Reaction C: 62 Race emanuje stylem wyścigowym z każdej rurki ramy i każdego elementu - dlatego zyskał tytuł Race. I tak, jest równie szybki, jak się wydaje. Eleganckie rama stanowi esencję tego, czego nasz zespół inżynierów nauczył się o wysokowydajncy konstrukcjach z włókna węglowego, tworząc lekką, mocną i responsywną ramę. Od krótkich wsporników łańcucha i tylnej osi Boost po smukłe, pochłaniające wibracje wsporniki siodełka i zwężającą się rurę czołową - każdy detal jest dopracowany pod kątem prędkości i wydajności. Co oznacza oczywiście, że nie oszczędzaliśmy na komponentach - ma wszystko, czego początkujący kolarz może potrzebować na sezon wyścigowy. RockShox Reba ze zdalną blokadą, legendarna przekładnia Sram 1x12 i hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano XT, zestaw kół Answer Attod z oponami Schwalbe i komponentami kokpitu Newmen nie pozostawiają wątpliwości: to rower, który pozwoli Ci osiągać najlepsze wyniki. Czy jesteś gotowy, aby przekroczyć granice swoich.    


    Specyfikacja techniczna:


    Materiał ramy: Carbon
    Rama: C:62 Monocoque Advanced Twin Mold Technology, ARG2, Tapered Headtube, PressFit BB, Boost 12x148mm, Integrated Cable Routing, Dropper Post Ready
    Rozmiar: 15“, 17 “, 19“, 21“, 23“
    Widelec: Fox 32 Rhy thm, Tapered, 15x110mm, 100mm, 2-Position Remote
    Stery: FSA Orbit I-t, Integrated, Top 1 1/8“, Bottom 1 1/2“
    Mostek: Newmen Evolution 318.4, 31.8mm
    Kierownica: Newmen Evolution 318.10, 720mm
    Gripy: CUBE Race SL Grip 29.5mm, 1-Clamp
    Przerzutka tył: Shimano X T RD-M8120-SGS, ShadowPlus, 12-Speed
    Manetki: Shimano X T SL-M8100-IR, Direct Attach
    Przerzutka przód: Shimano X T FD-M8100-E, E-Type, Side Swing
    Hamulce: Shimano X T BR-M8100, Hydr. Disc Brake (180/160)
    Korba: Shimano SL X FC-M7120-B2, Boost, 36x26T, 175mm
    Kaseta: Shimano X T CS-M8100, 10-45T
    Łańcuch: Shimano CN-M7100
    Obręcze: CUBE E X 21, 32H, Disc, Tubeless Ready
    Piasta przód: Shimano HB-MT400-B, 15mm, Boost, Centerlock
    Piasta tył: Shimano FH-MT510-B, Boost, Through Axle, Centerlock
    Opona przód: Schwalbe Racing Ray, Addix Per formance, Kevlar, 2.25
    Opona tył: Schwalbe Racing Ralph, Addix Per formance, Kevlar, 2.25
    Siodełko: Natural Fit Venec
    Sztyca podsiodłowa: Newmen Evolution, 27.2mm
    Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
    Waga: 11, 3 kg
    Rozmiar ramy15"17"19"21"23"
    A (mm)389406425441456
    B (mm)567588609628648
    C (mm)100110120130145
    D (mm)609618627637651
    E (mm)370420470515565
    F (°)73,573,573,573,573,5
    G (°)6969696969
    H (mm)423423423423423
    I (mm)-65-65-65-65-65
    J29"29"29"29"29"
    K (mm)10701091111311331154

     
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij