CUBE REACTION C:62 PRO 2020

Kod produktu: 3161
Kolor:
- wybierz -
  • carbon'n'blue
Rozmiar:
- wybierz -
    7399,00
    Dostępność:Zapytaj o dostępność
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Seria Reaction reprezentuje coś wyjątkowego - to klasa rowerów górskich będąca odpowiednikiem Formuły 1. Lekki, sztywny, responsywny i zbudowany tylko w jednym celu: jak najszybciej dostać się z punktu A do punktu B. W tym celu CUBE włożył w to całe nasze zgromadzone doświadczenie w budowaniu ram karbonowych. Krótkie podpory łańcucha, oś przelotowa Boost z tyłu i zwężająca się rura czołowa przyczyniają się do imponującej dokładności kierowania i niewiarygodnie wydajnego pedałowania, a wszystko to w obrębie naszej geometrii Agile Ride dla nienagannej kontroli. Szybko toczące się koła 29er ułatwiają pracę na szlaku, wspomagane smukłymi podporami siodełka dla większego komfortu. Natomiast widelec RockShox Judy daje doskonałą kontrolę na nierównym terenie. CUBE dodał nawet wewnętrzne prowadzenie okablowania dla zdalnie opuszczanej sztycy, jeśli to tam zaprowadzą cię twoje ambicje. Jak można się spodziewać, nasz zespół projektowy wybrał znakomite komponenty 1x12 XT i SLX Shimano ze względu na ich niezrównany zakres biegów i legendarnie płynną, niezawodną wydajność. Wszystko jest gotowe, aby podjąć każde wyzwanie przełajowe, ale brakuje jeszcze jednego istotnego elementu: Ciebie.    


    Specyfikacja techniczna:


    Materiał ramy: Carbon
    Rama: C:62 Monocoque Advanced Twin Mold Technology, ARG2, Tapered Headtube, PressFit BB, Boost 12x148mm, Integrated Cable Routing, Dropper Post Ready
    Rozmiar: 15“, 17 “, 19“, 21“, 2 3“
    Widelec: RockShox Judy Silver TK AIR, 100mm, PopLoc, 15x110mm
    Stery: FSA Orbit l-t, Integrated, Top 1 1/8“, Bottom 1 1/2“
    Mostek: CUBE Perfomance Stem Pro, 31.8mm
    Kierownica: CUBE Flat Race Bar, 720mm
    Gripy: CUBE Performance Grip
    Przerzutka tył: Shimano X T RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed
    Manetki: Shimano SL X SL-M7100-I Direct Attach
    Hamulce: Shimano X T BR-M8100, Hydr. Disc Brake (180/160)
    Korba: Shimano FC-MT610, 32T, 175mm
    Kaseta: Shimano SL X CS-M7100, 10-51T
    Łańcuch: Shimano CN-M7100
    Obręcze: CUBE E X 21, 32H, Disc, Tubeless Ready
    Piasta przód: Shimano HB-MT400-B, 15mm, Boost, Centerlock
    Piasta tył: Shimano FH-MT510-B, Boost, Through Axle, Centerlock
    Opona przód: Schwalbe Tough Tom, Active, 2.25
    Opona tył: Schwalbe Rapid Rob, Active, 2.25
    Siodełko: Natural Fit Venec
    Sztyca podsiodłowa: CUBE Per formance Post, 27.2mm
    Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
    Waga: 11,9 kg
    Rozmiar ramy15"17"19"21"23"
    A (mm)389406425441456
    B (mm)567588609628648
    C (mm)100110120130145
    D (mm)609618627637651
    E (mm)370420470515565
    F (°)73,573,573,573,573,5
    G (°)6969696969
    H (mm)423423423423423
    I (mm)-65-65-65-65-65
    J29"29"29"29"29"
    K (mm)10701091111311331154

     

    Parametry produktu

    Cecha 1Wartość cecha 1_1
    Cecha 2Wartość cecha 2_1
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij