CUBE REACTION C:62 EAGLE 29" 2018

Kod produktu: 11650
Rozmiar:
- wybierz -
  • 19"
11729,0013799,00
Dostępność:Dostępny
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Jeżeli poszukujesz najlepszego i najlżejszego wyścigowego hardtaila, możesz przestać szukać. Kompletnie przeprojektowana (na rok 2018) rama oraz osprzęt, którego centralnym elementem jest przełożenie SRAM Eagle 1x12 sprawią, że Reactio C:62 Eagle zaprowadzi Ciebie na podium. Włókna węglowe C:62, dopracowane elementy ramy oraz zmodyfikowana geometria harmonicznie współpracują z precyzyjnym przełożeniem i silnymi hamulcami, widelcem RockShox Reba RL oraz nowymi kołami NEWMEN Evolution SL A.25. Efekt? Niezrównana prędkość, moc i kontrola. Chodźmy się pościgać...


Specyfikacja techniczna:


Rama: C:62 Monocoque Advanced Twin Mold Technology, ARG2, Tapered Headtube, PressFit Boost BB, Integrated Cable Routing, Boost148, Dropper Post Ready
Widelec: RockShox Reba RL Air, Remote Lockout, 15x110mm, Tapered, 100mm
Stery: FSA Orbit I-t, Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2"
Mostek: Newmen Evolution 318.4, 31.8mm
Kierownica: Newmen Advanced 318.0 Carbon, 740mm
Gripy: CUBE Race SL Grip 29.5, 1-Clamp
Przerzutka tył: Sram XO1 Eagle, 12-Speed
Manetki: Sram XO1 Eagle Trigger
Hamulce: Sram Level TL, Hydr. Disc Brake (180/160)
Korba: Sram X1 Carbon Boost Eagle, 34T, 175mm
Łańcuch: Sram PC-XO1 Eagle
Kolor: carbon´n´green
Kaseta: Sram XG-1295, 10-50T
Koła: Newmen Evolution SL A.25, 28/28 Spokes, 15x110mm / 12x148mm, Tubeless Ready
Opona tył: Schwalbe Racing Ralph, Addix Speed, Kevlar, 2.25, LiteSkin
Siodło: CUBE Race EXC 145, Carbon
Sztyca podsiodłowa: Newmen Advanced, 27.2mm
Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
Opona przód: Schwalbe Rocket Ron, Addix Speed, Kevlar, 2.25, LiteSkin
Masa: 9,7 kg
Rozmiar ramy15"17"19"21"23"
A (mm)389406425441456
B (mm)567588609628648
C (mm)100110120130145
D (mm)609618627637651
E (mm)315-370365-420415-470460-515515-565
F (°)73,573,573,573,573,5
G (°)6969696969
H (mm)423423423423423
I (mm)-65-60-60-60-60
J29"29"29"29"29"
K (mm)10701091111311331154

 
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij