CUBE NUROAD PRO 2020

Kod produktu: 380100
Kolor:
- wybierz -
  • black'n'sharpgreen
Rozmiar:
- wybierz -
    4599,00
    Dostępność:Zapytaj o dostępność
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Po co zawracać, gdy kończy się asfalt? Nuroad Pro łączy najlepsze cechy rowerów szosowych i rowerów gravelowych (popularnie zwanych szutrówkami), więc nie musisz omijać wyboistych dróg. To zwinny, wszechstronny rower dla żądnych przygód rowerzystów. Aluminiowa rama Superlight z karbonowym widelcem zapewnia miejsce na opony o szerokości do 40 mm, a dzięki niezawodnemu 10-biegowemu napędowi Shimano Tiagra i mechanicznym hamulcom tarczowym Tektro Spyre, Nuroad Pro będzie parł naprzód, nawet gdy inne rowery dawno się poddały.

    Podczas konstruowania Nuroad Pro wiedzieliśmy, że chcemy otrzymać prawdziwie wszechstronny i szybki rower, ale nie do końca wiedzieliśmy którą drogą pójść. Pomogło nam ogromne doświadczenie w budowaniu świetnych szosówek i rowerów do cyclocrossu. Po połączeniu cech z obydwu rodzajów powstał uniwersalny all-rounder, który poradzi sobie nawet na niepewnych nawierzchniach. Zapożyczyliśmy geometrię z naszych serii Attain z myślą o komforcie, stabilności i zwrotności, ale rozmiary pochodzą już z naszej serri rowerów Cross Race. Zapewniliśmy prześwit dla opon do 40mm, co gwarantuje przyczepność i wygodę, znalazło się też miejsce dla pełnowymiarowych błotników. Wewnętrzne prowadzenie linek zapewnia płynną zmianę biegów, nawet na błotnistym terenie, a hak przerzutki można łatwo wymienić. Karbonowy widelec pomaga tłumić drgania, poprawiając wygodę podczas dłuższych tras.    


    Specyfikacja techniczna:


    Rama: Aluminium 6061 T6 Superlite, Gravel Comfort Geometry, Flat Mount Disc, Fender & Rack Option, 12x142mm, AXH
    WidelecCUBE Nuroad Disc, One Piece 3D-Forged Steerer/Crown, Carbon Blades, 1 1/8" - 1 1/2" Tapered, Flat Mount, 12x100mm
    Stery: FSA Orbit Z-t ECO, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/2"
    Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
    Kierownica: CUBE Gravel Race Bar
    Przerzutka tył: Shimano Tiagra RD-4700GS, 10-Speed
    Przerzutka przód: Shimano Tiagra FD-4700, 31.8mm Clamp
    Hamulce: TRP Spyre MD-C610C, Flat Mount (160/160)
    Korba: Shimano Tiagra FC-4700, 50x34T, 170mm (50/53cm), 172.5mm (56/58cm), 175mm (61cm)
    Łańcuch: KMC X10-73
    Kolor: black´n´red
    Owijka: CUBE Grip Control
    Shift/ brake levers: Shimano Tiagra ST-4700
    Kaseta: Shimano CS-HG500, 11-34T
    Koła: CUBE RA 0.8 CX
    Opony: Schwalbe G-One Allround, Kevlar, 35-622
    Siodło: Natural Fit Nuance Race
    Sztyca podsiodłowa: CUBE Performance Post, 27.2mm
    Zacisk sztycy: CUBE Screwlock, 31.8 mm
    Masa:10,5 kg
    Rozmiar ramy50 cm53 cm56 cm58 cm61 cm
    A (mm)376382386389398
    B (mm)517537560575592
    C (mm)118140170190213
    D (mm)533557588609632
    E (mm)425-470455-500485-530505-550535-580
    F (°)75,274,573,57373
    G (°)707171,57272,5
    H (mm)430430430430430
    I (mm)-70-70-70-70-70
    J28"28"28"28"28"
    K (mm)10181023103210371048

     
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij