CUBE NUROAD PRO 2019

Kod produktu: 28010
CUBE NUROAD PRO 2019
Rozmiar:
- wybierz -
  • 53
  • 56
  • 58
  • 61
4599,00
Dostępność:Dostępny
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Po co zawracać, gdy kończy się asfalt? Nuroad Pro łączy najlepsze cechy rowerów szosowych i rowerów gravelowych (popularnie zwanych szutrówkami), więc nie musisz omijać wyboistych dróg. To zwinny, wszechstronny rower dla żądnych przygód rowerzystów. Aluminiowa rama Superlight z karbonowym widelcem zapewnia miejsce na opony o szerokości do 40 mm, a dzięki niezawodnemu 10-biegowemu napędowi Shimano Tiagra i mechanicznym hamulcom tarczowym Tektro Spyre, Nuroad Pro będzie parł naprzód, nawet gdy inne rowery dawno się poddały.

Podczas konstruowania Nuroad Pro wiedzieliśmy, że chcemy otrzymać prawdziwie wszechstronny i szybki rower, ale nie do końca wiedzieliśmy którą drogą pójść. Pomogło nam ogromne doświadczenie w budowaniu świetnych szosówek i rowerów do cyclocrossu. Po połączeniu cech z obydwu rodzajów powstał uniwersalny all-rounder, który poradzi sobie nawet na niepewnych nawierzchniach. Zapożyczyliśmy geometrię z naszych serii Attain z myślą o komforcie, stabilności i zwrotności, ale rozmiary pochodzą już z naszej serri rowerów Cross Race. Zapewniliśmy prześwit dla opon do 40mm, co gwarantuje przyczepność i wygodę, znalazło się też miejsce dla pełnowymiarowych błotników. Wewnętrzne prowadzenie linek zapewnia płynną zmianę biegów, nawet na błotnistym terenie, a hak przerzutki można łatwo wymienić. Karbonowy widelec pomaga tłumić drgania, poprawiając wygodę podczas dłuższych tras.    


Specyfikacja techniczna:


Rama: Aluminium 6061 T6 Superlite, Gravel Comfort Geometry, Flat Mount Disc, Fender & Rack Option, 12x142mm, AXH
WidelecCUBE Nuroad Disc, One Piece 3D-Forged Steerer/Crown, Carbon Blades, 1 1/8" - 1 1/2" Tapered, Flat Mount, 12x100mm
Stery: FSA Orbit Z-t ECO, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/2"
Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
Kierownica: CUBE Gravel Race Bar
Przerzutka tył: Shimano Tiagra RD-4700GS, 10-Speed
Przerzutka przód: Shimano Tiagra FD-4700, 31.8mm Clamp
Hamulce: TRP Spyre MD-C610C, Flat Mount (160/160)
Korba: Shimano Tiagra FC-4700, 50x34T, 170mm (50/53cm), 172.5mm (56/58cm), 175mm (61cm)
Łańcuch: KMC X10-73
Kolor: black´n´red
Owijka: CUBE Grip Control
Shift/ brake levers: Shimano Tiagra ST-4700
Kaseta: Shimano CS-HG500, 11-34T
Koła: CUBE RA 0.8 CX
Opony: Schwalbe G-One Allround, Kevlar, 35-622
Siodło: Natural Fit Nuance Race
Sztyca podsiodłowa: CUBE Performance Post, 27.2mm
Zacisk sztycy: CUBE Screwlock, 31.8 mm
Masa:10,5 kg
Rozmiar ramy50 cm53 cm56 cm58 cm61 cm
A (mm)376382386389398
B (mm)517537560575592
C (mm)118140170190213
D (mm)533557588609632
E (mm)425-470455-500485-530505-550535-580
F (°)75,274,573,57373
G (°)707171,57272,5
H (mm)430430430430430
I (mm)-70-70-70-70-70
J28"28"28"28"28"
K (mm)10181023103210371048

 
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij