CUBE NATURE PRO 2020

Kod produktu: 3451_28
2699,00
Dostępność:Zapytaj o dostępność
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Nature Pro jest dowodem na to, że niezawodny, wytrzymały rower nie musi być nudny - jazda może być świetną zabawą. Zbudowany wokół wysokiej jakości aluminiowej ramy i wyposażony w amortyzowany widelec Suntour z blokadą, jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać trudy codziennego użytku, dzięki czemu Ty możesz skoncentrować się na jeździe. Schludne punkty mocowania bagażnika i błotników są prawie niewidoczne i pozwalają na zamontowanie bagażnika RILink, co oznacza, że możesz łatwo przekształcić swój rower w wszechstronny i elegancki pojazd transportowy. Zamontowaliśmy mocne, łatwe w obsłudze hydrauliczne hamulce tarczowe, zapewniające najlepszą możliwą siłę hamowania odporną na warunki pogodowe, dzięki czemu możesz bezpiecznie jeździć nawet w mokrych warunkach. A dzięki przyczepnym i szybko toczącym się oponom Schwalbe Smart Sam oraz płynnie zmieniającej się, szerokozakresowemu przełożeniu Shimano masz wszystko, czego potrzebujesz, aby poradzić sobie z wszystkim, od jazdy po cichych wiejskich drogach po jazdę po mieście. Podsumowując, jest to idealna maszyna dla rowerzystów weekendowych i fitness - a dla kobiet, które preferują taką konfigurację dla łatwiejszego montażu i demontażu, dostępna jest nawet rama damska. Po prostu dodaj swojego ducha przygody, a wszystko gotowe.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA


rama Aluminium Superlite Trekking Cross Double Butted
rozmiar Men: 46, 50, 54, 58, 62, Trapeze: 46, 50, 54
widelec SR Suntour NE X HLO, 63mm

stery CUBE FPH863, Semi-Integrated
mostek CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
kierownica CUBE Rise Trail Bar, 680mm
gripy Natural Fit All Terrain
przerzutka tył Shimano Deore RD-M592, 9-Speed
manetki Shimano SL-M3000, Rapidfre-Plus
przerzutka przód Shimano FD-T3000, Topswing, 31.8mm
hamulce Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/160)
korba Shimano Acera FC-M371, 48x36x26T, 175mm, Chainguard
kaseta Shimano CS-HG200, 11-34T
łańcuch KMC X9
obręcze CUBE Z X 20, 32H, Disc
piasta przód Shimano HB-T X505, QR, Centerlock
piasta tył Shimano FH-T X505, QR, Centerlock
opony Schwalbe Smar t Sam, Active, 47-622
pedały CUBE PP MTB
siodło Natural Fit Sequence
sztyca podsiodłowa CUBE Per formance Post, 27.2mm
zacisk sztycy CUBE Varioclose, 31.8mm


waga 13,8 kg
Rozmiar ramy46 cm50 cm54 cm58 cm62 cm
A (mm)389401410421423
B (mm)570585600615622
C (mm)105120140155170
D (mm)591607622636650
E (mm)415-460455-500495-540535-580575-620
F (°)7373737373
G (°)7171717171
H (mm)445445445445445
I (mm)-60-60-60-60-60
2828282828
K (mm)10571078108811041112
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij