CUBE NATURE 2020

Kod produktu: 3451_00
Kolor:
- wybierz -
  • iridium'n'blue
Rozmiar:
- wybierz -
    2199,00
    Dostępność:Zapytaj o dostępność
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Delikatny wiatr na twarzy, kusząca droga i duch przygody - wolność na dwóch kołach. Nature jest idealnym wprowadzeniem do świata eksploracji i możliwości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz roweru do poruszania się po mieście, czy weekendowe wyprawy, jest to narzędzie które się sprawdzi. Zbudowany z myślą o komforcie i niezawodności, z uwagą na detale, której można oczekiwać od CUBE w cenie, która może Cię zaskoczyć. Na przykład rama ma podwójnie cieniowane rury - technologia, która usuwa materiał tam, gdzie nie jest potrzebny, aby zaoszczędzić na wadze bez poświęcania wytrzymałości. Wewnętrznie poprowadzone kable zapewniają płynną i precyzyjną zmianę biegów przy absolutnie minimalnym serwisowaniu. Amortyzowany widelec Suntour pomaga wygładzić wyboiste drogi, a pełny zakres 24 biegów Shimano oznacza, że zawsze będziesz w stanie znaleźć odpowiednie ustawienie. Zainstalowaliśmy nawet mocne hydrauliczne hamulce tarczowe, zapewniające niezawodne hamowanie w każdych warunkach pogodowych. Ten rower przeszedł nasze niezwykle rygorystyczne wewnętrzne testy bezpieczeństwa - dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój Nature dowiezie Cię na miejsce w dobrym stylu i pełnym bezpieczeństwie.

    SPECYFIKACJA TECHNICZNA

    rama Aluminium Superlite Trekking Cross Double Butted
    rozmiar Men: 46, 50, 54, 58, 62, Trapeze: 46, 50, 54
    widelec SR Suntour NE X, 63mm

    stery CUBE FPH863, Semi-Integrated
    mostek CUBE Performance Stem, 31.8mm
    kierownica CUBE Rise Trail Bar, 680mm
    gripy CUBE Performance Grip
    przerzutka tył Shimano RD-M360, 8-Speed
    manetki Shimano SL-M315, Rapidfre Plus
    przerzutka przód Shimano FD-T X800, Topswing, 31.8mm Clamp
    hamulce Tektro HD-M275, Hydr. Disc Brake, (160/160)
    korba Shimano FC-T X801, 48x38x28T, BB-UN100, 170mm, Chainguard
    kaseta Shimano CS-HG200, 12-32T
    łańcuch KMC Z72
    obręcze CUBE Z X 20, 32H, Disc
    piasta przód CUBE K68F Alloy Light
    piasta tył CUBE K68R Alloy Light
    opony CUBE IMPAC Streetpac, 42-622
    pedały CUBE PP MTB
    siodło Natural Fit Venec Lite
    sztyca podsiodłowa CUBE Per formance Post, 27.2mm
    zacisk sztycy CUBE Varioclose, 31.8mm


    waga 13,9 kg
    Rozmiar ramy46 cm50 cm54 cm58 cm62 cm
    A (mm)377382389399399
    B (mm)558569583598613
    C (mm)110130150170190
    D (mm)592613634653671
    E (mm)405-460445-500485-540525-580565-620
    F (°)7373737373
    G (°)7070,5717171
    H (mm)445445445445445
    I (mm)-60-60-60-60-60
    K (mm)10561063107210881103
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij