CUBE CROSS RACE 2019

Kod produktu: 28810
Rozmiar:
- wybierz -
  • 53
  • 56
  • 58
4999,00
Dostępność:Dostępny
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Dla osób z zewnątrz cyclocross może wydawać się raczej dziwnym sposobem na spędzenie weekendu. Ale uważamy, że te szybkie, techniczne wyścigi z mieszanką jazdy na rowerze i biegania to świetny sposób na zachowanie kondycji poza sezonem. Właśnie dlatego opracowaliśmy Cross Race - rower, który łączy szybkie prowadzenie z jednoczesnym komfortem i zwinnością. Wymagające niewielkiej konserwacji hamulce tarczowe Tektro Spyre oferują niezależną od warunków pogodowych siłę hamowania - a wiadomo, że zimowa pogoda nas czasem nie rozpieszcza. Niezawodny napęd Shimano 105, przyczepne opony Schwalbe oraz wygodny karbonowy widelec sprawiają, że Cross Race jest słusznym wyborem na wszystko, od treningów w zimie po starty w zawodach.  Sprawdzi się też na co dzień w ruchu ulicznym.

Konstruktorzy CUBE uwielbiają pracowć nad szczegółami. Dlatego Dlatego Cross Race ma wiele drobiazgowo przemyślanych rozwiązań, takich jak ergonomicznie ukształtowana górna rura ułatwiająca przenoszenie roweru. wykorzystaliśmy rury z podwójnie cieniowanego aluminium Superlite Advanced 6061 o zoptymalizowanym, uzyskanym na drodze mechanicznego formowania kształcie oraz osie przelotowe 12mm z przodu i z tyłu. Oznacza to, że konstrukcja jest jednoczesnie lekka i sztywna i bardzo responsywna. Pomyśleliśmy także o komforcie. Wąskie górne rury tylnego trójkąta oraz wygodny karbonowy widelec, zaprojektowany specjalnie do cyclocrossu i zapewniający precyzyjne sterowanie, pochłaniają wibracje zmniejszając tym samym zmęczenie kolarza. Geometria dostosowana do wyścigów zapewnia idealnie zrównoważoną pozycję jazdy oraz prowadzenie, które jest idealną kombinacją zwrotności i stabilności.     


Specyfikacja techniczna:


Rama: Aluminium Superlite, Double Butted, Advanced Mechanical Forming, Smooth Welded, Internal Cable Routing, Flat Mount Disc, 12x142mm, AXH
Widelec: CUBE Cross Race Disc, Carbon, 1 1/8" - 1 1/2" Tapered, Flat Mount
Stery: FSA Orbit Z-t ECO, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/2"
Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
Kierownica: CUBE Compact Race Bar
Przerzutka tył: Shimano 105 RD-R7000-DGS, 11-Speed
Przerzutka przód: Shimano 105 FD-R7000, 31.8mm Clamp
Hamulce: TRP Spyre MD-C610C, Flat Mount (160/160)
Korba: FC-RS510, 50x34T, 170mm (50/53cm), 172.5mm (56/58cm), 175mm (61cm)
Łańcuch: Shimano CN-HG601-11
Kolor: black´n´red
Owijka: CUBE Grip Control
Shift/ brake levers: Shimano 105 ST-R7000
Kaseta: Shimano 105 CS-R7000, 11-32T
Koła: CUBE RA 0.8 CX
Opony: Schwalbe X-One Allround, Kevlar, 33-622
Siodło: CUBE RP 1.0
Sztyca podsiodłowa: CUBE Performance Post, 27.2mm
Zacisk sztycy: CUBE Screwlock, 31.8mm
Masa: 10,4 kg
Rozmiar ramy50 cm53 cm56 cm58 cm61 cm
A (mm)376377383387397
B (mm)518536554570588
C (mm)115140160180205
D (mm)530555578599625
E (mm)460-500490-530520-560540-580570-610
F (°)757473,57373
G (°)70,570,87272,573
H (mm)430430430430430
I (mm)-68-68-68-68-68
J28"28"28"28"28"
K (mm)10131019102110271040

 
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij