CUBE CROSS RACE 2018

Kod produktu: 1881
Rozmiar:
- wybierz -
  • 61
4249,004999,00
Dostępność:Zapytaj o dostępność
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Cyclocross - tradycyjny świat błota, odcinków przebieganych, oraz wypacania się w głębokiej zimie. Opracowaliśmy Cross Race specjalnie do tego celu, dodając niewymagające konserwacji hamulce tarczowe. Niezawodne przełożenie Shimano 105, przyczepne opony Schwalbe oraz wygodny karbonowy widelec sprawiają, że Cross Race jest słusznym wyborem na wszystko, od konkursów po jazdy treningowe w zimie. Sprawdzi się też na codzień w ruchu ulicznym.

Konstruktorzy CUBE uwielbiają dopracowywać detale. W Cross race znajdziesz zatem wiele przemyślanych rozwiązań, takich jak specjalnie ergonomicznie ukształtowana górna rura ułatwiająca noszenie. Jak się należało spodziewać po jednej z naszych ram HPA, wykorzystaliśmy rury z podwójnie cieniowanego aluminium Superlite Advanced 6061 o zoptymalizowanym, uzyskanym na drodze mechanicznego formowania kształcie oraz osie przelotowe 12mm z przodu i z tyłu. Czyni to ramę niezwykle sztywną torsyjnie ale też zaskakująco wygodną, dzięki wąskim podporom siodełka oraz precyzyjnie sterującemu, absorbującym wstrząsy karbonowo-stopowym widelcowi opracowanego specjalnie do cyklocrossu. Geometria dostosowana do wyścigów zapewnia idealnie zrównoważoną pozycję jazdy oraz prowadzenie które jest idealną kombinacją zwrotności i stabilności - idealna do wszystkiego, w tym wyścigów crossowych, treningów oraz poruszania się po mieście.     


Specyfikacja techniczna:


Rama: Aluminium Superlite, Double Butted, Advanced Mechanical Forming, Smooth Welded, Internal Cable Routing, Flat Mount Disc, 12x142mm, AXH
Widelec: CUBE Cross Race Disc, Carbon, 1 1/8" - 1 1/2" Tapered, Flat Mount
Stery: FSA Orbit Z-t ECO, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/2"
Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
Kierownica: CUBE Compact Race Bar
Przerzutka tyłShimano 105 RD-5800GS, 11-Speed
Przerzutka przódShimano 105 FD-5801, 31.8mm Clamp
HamulceTektro Lyra MD-C510, Flat Mount
KorbaShimano FC-RS510, 50x34T
ŁańcuchShimano CN-HG601-11
Kolor: black´n´flashyellow
Owijka: CUBE Grip Control
Shift/ brake levers: Shimano 105 ST-5800
Kaseta: Shimano 105 CS-5800, 11-32T
Koła: CUBE RA 0.8 CX
Opony: Schwalbe X-One Allround, Perf. Kevlar, 33-622
Siodło: CUBE RP 1.0
Sztyca podsiodłowa: CUBE Performance Post, 27.2mm
Zacisk sztycy: CUBE Screwlock, 31.8mm
Masa: 10,4 kg
Rozmiar ramy50 cm53 cm56 cm58 cm61 cm
A (mm)376377383387397
B (mm)518536554570588
C (mm)115140160180205
D (mm)530555578599625
E (mm)460-500490-530520-560540-580570-610
F (°)757473,57373
G (°)70,570,87272,573
H (mm)430430430430430
I (mm)-68-68-68-68-68
J28"28"28"28"28"
K (mm)10131019102110271040

 
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij