CUBE CROSS PRO 2020

Kod produktu: 3453_28
Kolor:
- wybierz -
  • blue'n'orange
Rozmiar:
- wybierz -
    4599,00
    Dostępność:Dostępny
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Chodzi o to, by rower był inspiracją do przygody. Wytrzymała konstrukcja i wszechstronne wyposażenie Cross Pro oznacza, że nie będziesz musiał zawracać w ślepej uliczce, jeśli dalej jest już tylko polna droga - i czy nie jest to dokładnie to, o co chodzi w tej przygodzie? Lekka konstrukcja Cross Pro, zapożyczone z ram MTB, ma podwójnie cieniowane rury o mniejszej masie, zwężającą się rurę czołową do precyzyjnego sterowania i wewnętrznie poprowadzone okablowanie, zapewniające długotrwałe, płynne zmiany biegów. Jest również kompatybilny z bagażnikiem RILink, z ukrytymi punktami mocowania wewnątrz tylnych haków - znakomity system, który pozwala na dyskretne zamontowanie pełnych błotników i bagażnika. Łatwo regulowany, amortyzowany pneumatycznie widelec RockShox wygładza nierówności, a mocne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano zawsze zapewniają pełnię kontroli. Oczywiście wybraliśmy super niezawodne, łatwe w obsłudze 10-biegowe komponenty Deore do szerokiej gamy ustawień, które poradzą sobie w każdej sytuacji. Scyzoryk szwajcarski pośród rowerów - gotowy na każde wyzwanie, gdziekolwiek się znajdziesz.

    SPECYFIKACJA TECHNICZNA


    rama Aluminium Superlite Trekking Cross Taper Double Butted
    rozmiar Men: 46, 50, 54, 58, 62, Trapeze: 46, 50, 54
    widelec RockShox Paragon Gold Taper, 65mm, Lockout

    stery FSA Orbit I-t, Integrated, Top 1 1/8“, Bottom 1 1/2“
    mostek CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
    kierownica CUBE Rise Trail Bar, 680mm
    gripy Natural Fit All Terrain
    przerzutka tył Shimano X T RD-T8000, 10-Speed
    manetki Shimano Deore SL-M6000, Rapidfre-Plus
    przerzutka przód Shimano X T FD-T8000, Top Swing, 31.8mm Clamp
    hamulce Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/160)
    korba Shimano X T FC-T8000, Hollow tech II, 48x36x26T, 175mm, Integrated BB, Chainguard
    kaseta Shimano CS-HG500, 11-34T
    łańcuch KMC X10
    obręcze CUBE E X 21, 32H, Disc, Tubeless Ready
    piasta przód Shimano HB-M4050
    piasta tył Shimano FH-M4050
    opona Schwalbe Smar t Sam, Active, Skinwall, 47-622
    pedały CUBE PP MTB
    siodełko Natural Fit Sequence+
    sztyca podsiodłowa CUBE Per formance Post, 27.2mm
    zacisk sztycy CUBE Varioclose, 31.8mm


    waga 12,4 kg
    Rozmiar ramy46 cm50 cm54 cm58 cm62 cm
    A (mm)389401410421423
    B (mm)570585600615622
    C (mm)105120140155170
    D (mm)591607622636650
    E (mm)415-460455-500495-540535-580575-620
    F (°)7373737373
    G (°)7171717171
    H (mm)445445445445445
    I (mm)-60-60-60-60-60
    2828282828
    K (mm)10571078108811041112
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij