CUBE CROSS EXC 2019

Kod produktu: 24540
Rozmiar:
- wybierz -
  • 58
6399,00
Dostępność:Dostępny
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Wiesz jak to jest: jedziesz sobie na rowerze i nie możesz się oprzeć, żeby nie wybrać dłuższej trasy do domu albo skręcić w drogę, którą wcześniej nie jechałeś. Im ambitniejszym kolarzem się stajesz, tym więcej wymagasz od swojego roweru. I właśnie dlatego stworzyliśmy Cross EXC. Wysokiej jakości lekka rama, znakomity widelec pneumatyczny RockShox Paragon Gold oraz napęd i hydrauliczne hamulce tarczowe z grupy Shimano XT gwarantują, że dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz na dłuższe i śmielsze wyprawy. Model 2019 zyskał jeszcze schludniejszy wygląd ramy dzięki nowym punktom mocujacym dla bagażnika i błotnika, więc możesz wyposażyć rower w potrzebne akcesoria i nadal będzie się ładnie prezentował. Cross EXC to niezawodny i dający radość z jazdy towarzysz zarówno do dalszych przejażdżek, jak i codziennego użytkowania.

Podczas konstruowania aluminiowej ramy Cross EXC nasi inżynierowie wytyczyli sobie ambitne cele: zwiększyć wydajność, stabilność i komfort jazdy przy jednoczesnej redukcji wagi roweru. Dlatego zdecydowaliśmy się na podwójnie cieniowane rury oraz wykorzystaliśmy technologię Smooth Welding przy spawaniu, uzyskujac w ten sposób gładkie spoiny. W rezultacie otrzymaliśmy elegancką, sztywną i lekką konstrukcję. Inteligentne połączenie rury głównej ze stożkową główką ramy sprawia, że ta część ramy jest wyjątkowo sztywna, co przekłada się na precyzję sterowania i pewność jazdy. Wewnętrznie poprowadzone przewody dodatkowo poprawiają walory estetyczne i zmniejszają potrzebę serwisowania. Zmodyfikowane punkty mocujące błotnik i bagażnik pozwalają na zamontowanie potrzebnych akcesoriów przy zachowaniu schludnego wyglądu. Wszechstronny, elegancki i dający satysfakcję z jazdy: Cross EXC to ucieleśnienie roweru all-round. 


SPECYFIKACJA TECHNICZNA


Rama: Aluminium Superlite Trekking Cross Taper Double Butted
Widelec: RockShox Paragon Gold Taper, 65mm Lockout
Stery: FSA Orbit I-t, Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2"
Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
Kierownica: CUBE Rise Trail Bar, 680mm
Gripy: Natural Fit Tour
Przerzutka tył: Shimano XT RD-T8000, 10-Speed
Przerzutka przód: Shimano XT FD-T8000, Top Swing, 31.8mm
Manetki: Shimano XT SL-T8000
Hamulce: Shimano XT BR-M8000, Hydr. Disc Brake (180/160)
Korba: Shimano XT FC-T8000, Hollowtech II, 48x36x26T, 175mm, Integrated BB, Chainguard
Łańcuch: Shimano CN-HG95
Kolor: grey´n´orange
Kaseta: Shimano CS-M771, 11-34T
Piasta przód: Shimano XT HB-M8000, QR, Centerlock
Piasta tył: Shimano XT FH-M8000, QR, Centerlock
Obręcze: CUBE EX21, 32H, Disc, Tubeless Ready
Opony: Schwalbe Smart Sam, Performance Kevlar, 44x622
Pedały: CUBE PP MTB
Siodło: Selle Royal Lookin Athletic, Royalgel™
Sztyca podsiodłowa: CUBE Performance Post, 27.2mm
Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
Masa: 12,0 kg
Rozmiar ramy46 cm50 cm54 cm58 cm62 cm
A (mm)389401410421423
B (mm)570585600615622
C (mm)105120140155170
D (mm)591607622636650
E (mm)415-460455-500495-540535-580575-620
F (°)7373737373
G (°)7171717171
H (mm)445445445445445
I (mm)-60-60-60-60-60
2828282828
K (mm)10571078108811041112
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij