CUBE ATTENTION SL 29" 2020

Kod produktu: 30315_29
Kolor:
- wybierz -
  • black'n'blue
Rozmiar:
- wybierz -
    4099,00
    Dostępność:Dostępny
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Oznaczeniem SL CUBE nie szafuje. Właśnie dlatego, dzięki Attention SL, CUBE postanowił stworzyć zupełnie nowy punkt odniesienia pod kątem osiągów i ceny. Biorąc inspiracje i pomysły od wysokiej klasy rowerów wyścigowych, kierownicy produkcji rozpoczęli od wyboru amortyzowanego pneumatycznie widelca RockShox Recon, który zapewnia łatwą regulację i płynny, progresywny skok zawieszenia. Dodali mocne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano i przednią tarczę o średnicy 180 mm, aby zapewnić pewne zatrzymanie w każdych warunkach, a wszystko to wykończyli komponentami Shimano SLX 2x11. Ponieważ rama jest sercem każdego roweru, taką samą uwagę poświęcono rurom z aluminium 6061, które składają się na konstrukcję Attention SL. Są one mechanicznie uformowane w złożone profile dla idealnego połączenia wytrzymałości, sztywności i wagi. Możesz być pewny, że jest więcej niż wystarczająco wytrzymała, aby przejść nasze rygorystyczne wewnętrzne testy laboratoryjne. Geometria Agile Ride oznacza, że jest zwrotny i daje poczucie pewności, a szczegóły, takie jak wewnętrzne prowadzenie kabli oraz ukryte mocowania bagażnika i błotników, są wisienką na torcie. Dzięki rozmiarówce Size Split, który gwarantuje idealne dopasowanie dla każdego rowerzysty, na pewno znajdziesz Attention SL, który Ci odpowiada.

    Specyfikacja techniczna:


    Rama: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
    Rozmiar: 29: 17“, 19“, 21“, 23“
    Widelec: RockShox Recon Silver TK SoloAir, 100mm, PopLoc
    Stery: CUBE FPH863, Semi-Integrated
    Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
    Kierownica: CUBE Rise Trail Bar, 680mm
    Gripy: CUBE Performance Grip
    Przerzutka tył: Shimano X T RD-M8000-DSGS, ShadowPlus, 11-Speed
    Manetki: Shimano SL X SL-M7000
    Przerzutka przód: Shimano SL X FD-M7025-H, Downswing, 31.8mm Clamp
    Hamulce: Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/160)
    Korba: Shimano FC-MT600, 36x26T, 175mm
    Kaseta: Shimano SL X CS-M7000, 11-42T
    Łańcuch: Shimano CN-HG601-11
    Obręcze: CUBE SD20, 32H, Disc
    Piasta przód: Shimano HB-M3050, Centerlock
    Piasta tył: Shimano FH-M3050, Centerlock
    Opony: Schwalbe Smar t Sam, Active, 2.25
    Pedały: CUBE PP MTB
    Siodełko: Natural Fit Venec Lite
    Sztyca podsiodłowa: CUBE Per formance Post, 27.2mm
    Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
    Waga: 13,5 kg
    Rozmiar ramy14"16"17"18"19"21"23"
    A (mm)374 384391402407425441
    B (mm)545561575585595615635
    C (mm)106109109129120130145
    D (mm)595598623617633642657
    E (mm)355-310360-405375-420405-450425-470470-515520-565
    F (°)7473,573,573,573,573,573,5
    G (°)69696969696969
    H (mm)427427450427450450450
    I (mm)-51,5-51,5-65-51,5-65-65-65
    J27,5"27,5"29"27,5"29"29"29"
    K (mm)1052106311051088112611461168

     
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij