CUBE ANALOG 29 2019 19 cali

Kod produktu: 2021
CUBE ANALOG 29 2019 19 cali
2789,00
Dostępność:Zapytaj o dostępność
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Połknąłeś bakcyla kolarstwa górskiego? W takim znajdziesz wdzięcznego partnera w Analogu. Wysokiej jakości aluminiowa rama, pewne prowadzenie oraz osprzęt, na którym możesz polegać to idealny zestaw do zabaw na ścieżkach. Wszystko jedno czy będzie to krótka przejażdżka czy dłuższa trasa górska. Bez wzgledu na to czy wybierzesz wersję z kołami 27,5 czy 29 cali możesz mieć pewność, że będzie świetnie pasował dzięki naszemu systemowi Size Split. Każda wersja zapewnia ergonomiczne dopasowanie gwarantujące responsywność i wygodę i to w świetnym stosunku ceny do jakości. Napęd Shimanio 3x9 z tylną przerzutką XT, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe oraz niezawodny amortyzowany widelec RockShox to wszystko, czego ci trzeba do eksploracji terenu na tyle, na ile pozwala twoja ciekawość.


Specyfikacja techniczna:


Rama: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
Widelec: RockShox XC 30 TK Coil, 100mm, Remote Lockout
Stery: FSA No.10, Semi-Integrated
Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
Kierownica: CUBE Rise Trail Bar, 680mm
Gripy: CUBE Performance Grip
Przerzutka tył:Shimano XT RD-M772, Shadow, 9-Speed
Przerzutka przód:Shimano FD-M4000, Downswing, 31.8mm Clamp
Manetki: Shimano SL-M2000, Rapidfire-Plus
Hamulce: Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/160)
Korba: Shimano FC-M2000, 40x30x22T, 175mm
Łańcuch: Shimano CN-HG53
Kolor: black´n´green
Kaseta: Shimano CS-HG400, 12-36T
Piasta przód: Shimano HB-TX505, QR, Centerlock
Piasta tył: Shimano FH-TX505, QR, Centerlock
Obręcze: CUBE ZX20, 32H, Disc
Opony: Schwalbe Smart Sam, Active, 2.25
Pedały: CUBE PP MTB
Siodło: CUBE Active 1.1
Sztyca podsiodłowa: CUBE Performance Post, 27.2mm
Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
Masa: 14,1 kg
Rozmiar ramy14"16"17"18"19"21"23"
A (mm)374 384391402407425441
B (mm)545561575585595615635
C (mm)106109109129120130145
D (mm)595598623617633642657
E (mm)355-310360-405375-420405-450425-470470-515520-565
F (°)7473,573,573,573,573,573,5
G (°)69696969696969
H (mm)427427450427450450450
I (mm)-51,5-51,5-65-51,5-65-65-65
J27,5"27,5"29"27,5"29"29"29"
K (mm)1052106311051088112611461168

 
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij