CUBE AIM SL 29" 2021

Kod produktu: 4015__ 29
Kolor:
- wybierz -
  • action team grey
  • black'n'orange
Rozmiar:
- wybierz -
    2999,00
    Dostępność:Dostępny
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Jest to rower dla osób, które chcą poszerzyć swoje horyzonty. Amortyzowany widelec Suntour XCM o skoku 100 mm dla większego komfortu i kontroli. Ma też wygodną zdalną blokadę. Mocne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano oznaczają, że możesz bezpiecznie zatrzymać się w każdą pogodę i na każdej drodze lub szlaku, a płynnie działające przełożenie Shimano zapewnia odpowiedni bieg na każdy scenariusz za jednym kliknięciem.


    Specyfikacja techniczna:

    RAMA : Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
    WYMIARY : 29: M (17"), L (19"), XL (21"), XXL (23")
    WIDELEC : SR Suntour XCM RL Disc, 100mm, Remote Lockout
    ŁOŻYSKA STEROWE : CUBE FPH863, Semi-Integrated
    MOSTEK : CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
    KIEROWNICA :CUBE Rise Trail Bar, 680mm
    UCHWYTY : CUBE Performance Grip
    TYLNA PRZERZUTKA : Shimano RD-M3100, 9-Speed
    PRZEDNIA PRZERZUTKA : Shimano FD-M3000, Top Swing, 31.8mm Clamp
    MANETKI : Shimano SL-M2010, Rapidfire-Plus
    UKŁAD HAMULCOWY : Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/160)
    KORBA : Shimano FC-MT101, 40x30x22T, 175mm
    ŁAŃCUCH : KMC X9
    KASETA : Shimano CS-HG201-9, 11-36T
    PRZEDNIA PIASTA : Shimano HB-TX505, QR, Centerlock
    PIASTA TYLNA : Shimano FH-TX505, QR, Centerlock
    OBRĘCZE : CUBE ZX20, 32H, Disc
    OPONY : Schwalbe Smart Sam, Active, 2.25
    PEDAŁY : CUBE PP MTB
    SIODEŁKA : Natural Fit Venec Lite
    SZTYCE PODSIODŁOWE : CUBE Performance Post, 27.2mm
    ZACISK SZTYCY : CUBE Varioclose, 31.8mm
    WAGA : 14,4 kg
    Rozmiar ramy14"16"17"18"19"21"23"
    A (mm)374 384391402407425441
    B (mm)545561575585595615635
    C (mm)106109109129120130145
    D (mm)595598623617633642657
    E (mm)355-310360-405375-420405-450425-470470-515520-565
    F (°)7473,573,573,573,573,573,5
    G (°)69696969696969
    H (mm)427427450427450450450
    I (mm)-51,5-51,5-65-51,5-65-65-65
    J27,5"27,5"29"27,5"29"29"29"
    K (mm)1052106311051088112611461168

     

    Parametry produktu

    Rozmiar koła29"
    Materiał ramyAluminium
    Rocznik2021
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij