CUBE AIM SL 29" 2020

Kod produktu: 3015__ 29
Kolor:
- wybierz -
  • iridium'n'red
Rozmiar:
- wybierz -
    2699,00
    Dostępność:Zapytaj o dostępność
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Topowy rower CUBE AIM zasłużył na oznaczenie SL. Dzięki wysokiej jakości, lekkiej i zapewniającej precyzyjne prowadzenie aluminiowej ramie oraz połączeniu trwałych, niezawodnych komponentów, jest to idealny wybór dla początkujących rowerzystów górskich, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty w eksploracji szlaków. Ponieważ rama jest sercem każdego roweru, CUBE zaczął od konstrukcji z aluminium Lite Lite i geometrii Agile Ride, aby zapewnić bezpieczne i dające pewność siebie prowadzenie w każdej sytuacji. Wewnętrzne prowadzenie kabli pomaga utrzymać działanie precyzyjnego, 27-biegowego przełożenia Shimano przy minimalnym serwisowaniu, a ukryte mocowania bagażnika i błotników zapewniają dodatkową dawkę codziennej praktyczności. Mocne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano zapewniają kontrolę, której potrzebujesz, aby pokonywać strome zjazdy w każdych warunkach pogodowych, a płynnie działający, amortyzowany widelec Suntour - ze zdalną blokadą - utrzymuje przednie koło na podłożu i zmniejsza zmęczenie dłoni i ramion nawet wtedy, gdy trasa robi się wyboista. To wszystko, czego potrzebujesz do eksploracji poza ubitą ścieżką, czy to podczas wieczornej jazdy na pobliskim szlaku, czy też na dłuższej weekendowej wyprawie we wzgórza. A dzięki  systemowi Size Split z pewnością znajdziesz idealne dopasowanie. Jedźmy!


    Specyfikacja techniczna:

    Rama: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
    Rozmiar 29: 17“, 19", 21“, 23"
    Widelec: Suntour XCM RL Disc, 100mm, Remote Lockout
    Stery: CUBE FPH863, Semi-Integrated
    Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
    Kierownica: CUBE Rise Trail Bar, 660mm
    Gripy: CUBE Performance Grip
    Przerzutka: tył Shimano Deore RD-M592, 9-Speed
    Manetki: Shimano SL-M4000, Rapidfre-Plus
    Przerzutka: przód Shimano FD-M2000, Downswing, 31.8mm Clamp
    Hamulce: Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/160)
    Korba: Shimano FC-MT100, 40x30x22T, 175mm
    Kaseta: Shimano CS-HG400, 12-36T
    Łańcuch: Shimano HG53
    Obręcze: CUBE SD20, 32H, Disc
    Piasta przód: Shimano HB-T X505, QR, Centerlock
    Piasta tył: Shimano FH-T X505, QR, Centerlock
    Opony: Schwalbe Smar t Sam, Active, 2.25
    Peday: CUBE PP MTB
    Siodełko: Natural Fit Venec Lite
    Sztyca: podsiodłowaCUBE Per formance Post, 27.2mm
    Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
    Waga: 14 ,1 kg
    Rozmiar ramy14"16"17"18"19"21"23"
    A (mm)374 384391402407425441
    B (mm)545561575585595615635
    C (mm)106109109129120130145
    D (mm)595598623617633642657
    E (mm)355-310360-405375-420405-450425-470470-515520-565
    F (°)7473,573,573,573,573,573,5
    G (°)69696969696969
    H (mm)427427450427450450450
    I (mm)-51,5-51,5-65-51,5-65-65-65
    J27,5"27,5"29"27,5"29"29"29"
    K (mm)1052106311051088112611461168

     

    Parametry produktu

    Rozmiar koła29"
    Materiał ramyAluminium
    Rocznik2020
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij