CUBE AIM SL 29" 2018

Kod produktu: 1015
Kolor:
- wybierz -
  • black'n'flash green
  • blue'n'red
Rozmiar:
- wybierz -
    2345,002759,00
    Dostępność:Dostępny
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Nasz topowy Aim zasłużył sobie na etykietę SL. Posiada wysokiej jakości, lekką i zapewniającą precyzyjne prowadzenie aluminiową ramę oraz wytrzymałe, wysokoosiągowy osprzęt. Idealnie nadaje się zarówno na wieczorną przejażdżkę po najbliższym szlaku jak i na dłuższą weekendową wyprawą w góry. 27-mio biegowa przerzutka Shimano, silne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano oraz łatwy w regulacji widelec amortyzowany Suntour (ze zdalną blokadą) to wszystko czego Ci potrzeba, gdy zjeżdżasz z utartej ścieżki. Dodatkowo dzięki naszemu systemowi Size Split, na pewno znajdziesz odpowiedni rozmiar dla siebie.


    Specyfikacja techniczna:


    Rama: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
    Widelec: SR Suntour XCM RL Disc, Remote Lockout, 100mm
    Stery: FSA No.10, Semi-Integrated
    Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
    Kierownica: CUBE Rise Trail Bar, 680mm
    Gripy: CUBE Performance Grip
    Przerzutka tył: Shimano Deore RD-M592-SGS, 9-Speed
    Przerzutka przód: Shimano FD-M4000, Downswing, 31.8mm Clamp
    Manetki: Shimano SL-M2000, Rapidfire-Plus
    Hamulce: Shimano BR-M315, Hydr. Disc Brake (160/160)
    Korba: Shimano FC-MT100, 40x30x22T, 175mm
    Łańcuch: Shimano CN-HG53
    Kaseta: Shimano CS-HG400, 12-36T
    Piasta przód: Shimano HB-TX505, QR, Centerlock
    Piasta tył: Shimano FH-TX505, QR, Centerlock
    Obręcze: CUBE ZX20, 32H, Disc
    Opony: Schwalbe Smart Sam, Active, 2.25
    Pedały: CUBE PP MTB
    Siodło: CUBE Active 1.1
    Sztyca podsiodłowa: CUBE Performance Post, 27.2mm
    Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
    Masa: 14,4 kg
    Rozmiar ramy14"16"17"18"19"21"23"
    A (mm)352375381390398415420
    B (mm)527550570572590610620
    C (mm)105105110125120130145
    D (mm)593593618616629639653
    E (mm)355-310360-405375-420405-450425-470470-515520-565
    F (°)73,573,57373,5737373
    G (°)696969,570707070
    H (mm)427427450427450450450
    I (mm)-51,5-51,5-60-51,5-60-60-60
    J27,5"27,5"29"27,5"29"29"29"
    K (mm)1030105310901066110511261136

     
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij