CUBE AIM RACE 27,5" 2020

Kod produktu: 3014__ 275
2299,00
Dostępność:Zapytaj o dostępność
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Kiedy twoje ambicje dotyczące kolarstwa górskiego zaczną sięgać nieco dalej, potrzebujesz roweru, który sprosta zadaniu. Właśnie tu pojawia się AIM RACE- dobrze wyposażony, łatwy w prowadzeniu i niezawodny towarzysz szlaku, który Cię nie zawiedzie, nawet gdy rosną twoje umiejętności i pewność siebie. Dzięki schludnemu, ukrytemu bagażnikowi i punktom montażowym błotników, można go również niezwykle łatwo przekształcić w rower na codzienne dojazdy do pracy lub dalekobieżne wyprawy. Lekka, mocna i wytrzymała rama z aluminium Lite korzysta z naszej geometrii Agile Ride, zapewniając idealne połączenie stabilności i żywiołowości. CUBE dodał widelec amortyzowany Suntour ze zdalną blokadą, aby złagodzić wyboiste trasy, a silne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano dadzą Ci pewność, że pokonasz nawet strome zjazdy nie tracąc kontroli. Wewnętrzne prowadzenie okablowania oznacza, że płynnie zmieniające się biegi Shimano pozostaną na tym poziomie przy absolutnie minimalnym serwisowaniu, dzięki czemu możesz skoncentrować się na jeździe. Wszystko to uzupełnia nasz wszechstronny system Size Split dla idealnego dobrania rozmiaru. Na co jeszcze czekasz? Jedźmy!


Specyfikacja techniczna:

Rama: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
Rozmiar: 27.5: 14“, 16“, 18“ 
Widelec: Suntour XCM Disc, 100mm, Remote LockoutStery: CUBE FPH863, Semi-Integrated
Mostek: CUBE Performance Stem, 31.8mm
Kierownica: CUBE Rise Trail Bar, 660mm
Gripy: CUBE Performance Grip
Przerzutka tył: Shimano RD-M360-SGS, 8-Speed
Manetki: Shimano SL-M315, Rapidfre-Plus
Przerzutka przód: Shimano FD-M310, Top Swing, 31.8mm Clamp
Hamulce: Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/160)
Korba: Shimano FC-T X801, 42x32x22T, 170mm
Kaseta: Shimano CS-HG318, 11-34T
Łańcuch: KMC CU8.3
Obręcze: CUBE SD20, 32H, Disc
Piasta przód: Shimano HB-T X505, QR, Centerlock
Piasta tył: Shimano FH-T X505, QR, Centerlock
Opony: Schwalbe Smar t Sam, Active, 2.1
Pedały: CUBE PP MTB
Siodełko: Natural Fit Venec Lite
Sztyca podsiodłowa: CUBE Per formance Post, 27.2mm
Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm
Rozmiar ramy14"16"17"18"19"21"23"
A (mm)374 384391402407425441
B (mm)545561575585595615635
C (mm)106109109129120130145
D (mm)595598623617633642657
E (mm)355-310360-405375-420405-450425-470470-515520-565
F (°)7473,573,573,573,573,573,5
G (°)69696969696969
H (mm)427427450427450450450
I (mm)-51,5-51,5-65-51,5-65-65-65
J27,5"27,5"29"27,5"29"29"29"
K (mm)1052106311051088112611461168

 

Parametry produktu

Rozmiar koła27,5"
Materiał ramyAluminium
Rocznik2020
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij