CUBE ACID HYBRID ONE 500 2019

Kod produktu: 23310
Rozmiar:
- wybierz -
  • 19"
  • 21"
8499,00
Dostępność:Dostępny
Zapytaj o produktOblicz ratę

Opis produktu

Acid Hybrid ONE łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: wytrzymałość roweru górskiego, który wszędzie dotrze i wygodną wszechstronność roweru turystycznego. To elegancka, łatwa w obsłudze hybryda dostępna również w wariancie trapezowym. Mocny i niezawodny silnik i akumulator Bosch Active Line Plus znajduje się na specjalnie zaprojektowanej aluminiowej ramie i zapewnia równomierne i ciche wsparcie dla twojego pedałowania. Płynnie działająca 9-biegowa grupa osprzętu Shimano pozwoli ci znaleźć bieg odpowiedni na każdą sytuację, a mocne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200 zapewniają bezpieczną kontrolę prędkości. Widelec amortyzowany Suntour, szerokie i przyczepne opony Schwalbe zapewniają wygodę i panowanie nad sytuacją. Od miejskich ulic, poprzez codzienne dojazdy do pracy, a na weekendowych przygodach w terenie kończąc ― Acid Hybrid ONE będzie idealnym, wszechstronnym towarzyszem.

Nasi konstruktorzy wkładają tyle samo wysiłku w projekt każdej ramy i lubią dopracowywać ją w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego Acid Hybrid ONE posiada podwójnie cieniowane rury z super lekkiego aluminium. Dzięki temu zredukowano wagę tam, gdzie to możliwe i wzmocniono krytyczne punkty. Proces zaawansowanego hydroformowania nadaje ramie schludny, elegancki wygląd, a powiększona dolna rura zapewnia przestrzeń dla napędu i akumulatora Bosch. Nasza sprawdzona geometria Agile Ride zapewnia łatwe, intuicyjne i bezpieczne prowadzenie czy to na szlaku czy w drodze do pracy. Wewnętrzne poprowadzenie przewodów nadaje schludny wygląd ramie i gwaranuje długotrwałą płynną racę przełożeń przy zredukowanej potrzebie konserwacji. Pomysleliśmy też o przewodzie do zdalnie regulowanej sztycy, gdybyś chciał w przyszłości doposażyć swój rower. Zintegrowane mocowanie do pełnej długości błotników zapewnia szybki ich montaż w razie potrzeby, dzięki czemu ochronisz ubrania w czasie deszczu. 


SPECYFIKACJA TECHNICZNA


Rama: Aluminium Superlite, Advanced Hydroforming, Agile Ride Geometry, Double Butted, Tapered Headtube, Internal Cable Routing, Full Integrated Battery
Widelec: SR Suntour XCM ATB Coil, 100mm
Stery: FSA Orbit 1.5B ZS-R, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (OD 56mm)
Mostek: CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
Kierownica: CUBE Rise Trail Bar, 680mm
Gripy: CUBE Performance Grip
Przerzutka tył: Shimano RD-M2000-SGS, 9-Speed
Manetki: Shimano SL-M2000, Rapidfire-Plus
Hamulce: Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/180)
Korba: FSA CK-602, 38T, 175mm
Łańcuch: KMC X9
Kolor: grey´n´white
Kaseta: Shimano CS-HG200, 11-34T
Piasta przód: Shimano HB-TX505, QR, Centerlock
Piasta tył: Shimano FH-TX505, QR, Centerlock
Obręcze: CUBE ZX20, 32H, Disc
Opona tył: Schwalbe Rapid Rob, Active, 2.25
Pedały: CUBE PP MTB
Siodło: Natural Fit Active
Sztyca podsiodłowa: CUBE Performance Post, 30.9mm
Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 34.9mm
Bateria: Bosch PowerPack 500
Dodatki: 400Wh Option
Silnik: Bosch Drive Unit Active Plus (50Nm) Cruise (250Watt)
Wyświetlacz: Bosch Purion
Opona przód: Schwalbe Tough Tom, Active, 2.25
Charger: Bosch 2A
Masa: 21,5 kg
Rozmiar ramy15"17"19"21"23"
A (mm)378391408425441
B (mm)560575595615635
C (mm)105112123133148
D (mm)615622632641655
E (mm)319-370354-405401-450446-495498-545
F (°)73,573,573,573,573,5
G (°)6969696969
H (mm)470470470470470
I (mm)-65-65-65-65-65
28282828 
K (mm)11091125114611661188
Producenci
  • CUBE
  • Kross
  • Kryptonite
  • KTM
  • Merida
  • SHIMANO
  • Sport Arsenal

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

Zamknij