CUBE ACCESS WS RACE 29" - damski 2018

Kod produktu: 1255
Kolor:
- wybierz -
  • hazypurple'n'mint
Rozmiar:
- wybierz -
    3144,003699,00
    Dostępność:Dostępny
    Zapytaj o produktOblicz ratę

    Opis produktu

    Jak można się domyśleć z nazwy, Access Race ma prędkość w genach. Niemniej jednak nie trzeba się ścigać, aby docenić jego niską masę, intuicyjne prowadzenie oraz sprawnie i niezawodnie działające wyposażenie. Zaprojektowaliśmy ten rower tak, aby zainspirować każdą poszukującą wyzwań rowerzystkę do przesuwania granic swoich możliwości jeszcze dalej. Nasz system Size Split (koła 27,5 cala dla ramy 13,5 lub 16 cali, podczas gdy ramy 17 i 19 cali korzystają z kół 29 cali) oraz konstrukcja zapewniająca najlepsze możliwe prowadzenie czynią z tego modelu idealne narzędzie do pokonywania nowych tras. Amortyzowany pneumatycznie widelec Suntour jest łatwy do wyregulowania i znakomicie tłumi wyboje, poprawiając zarówno komfort jak i zwiększając kontrolę nad rowerem. Jednocześnie niezawodne przełożenie Shimano 3x10 gwarantuje, że właściwy bieg masz zawsze w zasięgu dłoni (dosłownie), a mocne hydrauliczne hamulce tarczowe i lekkie oraz przyczepne opony Schwalbe oznaczają, że zawsze będziesz panowała nad sytuacją.

    Rama Access Race oferuje wszelkiego rodzaju udoskonalenia (dla obydwu rozmiarów kół). Rama z aluminium 6061 jest bardzo lekka i sztywna dzięki naszej metodzie formowania mechanicznego, podczas gdy detale takie jak wewnętrznie poprowadzone kable oraz schludnie zintegrowany pomiędzy siodełkiem a podporami łańcucha zacisk hamulca dodają odrobinę wyjątkowości. Smukła szyca o średnicy 27,2 mm, uwaga przyłożona do średnicy i grubości rur służą wygodzie, podczas gdy schludne mocowanie tarczy hamulca oraz wewnętrzne poprowadzenie kabli poprawiają zarówno wygląd, jak i funkcjonalność. Geometrii Agile Ride - zoptymalizowana z osobna dla każdego rozmiaru kół - posiada dodatkowo krótszą i obniżoną górną rurę, aby zapewnić Access Race zwrotny, przyjemny ale dodający pewności, stabilny charakter.


    SPECYFIKACJA TECHNICZNA


    RamaAluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
    WidelecSR Suntour XCR32 Air RL Disc, 100mm, Remote Lockout
    SteryFSA No.10, Semi-Integrated
    MostekCUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
    KierownicaCUBE Rise Trail Bar, 680mm
    GripyCUBE Performance Grip
    Przerzutka tyłShimano XT RD-M781-DSGSL, Shadow, 10-Speed
    Przerzutka przódShimano Deore FD-M611, Downswing, 31.8mm
    ManetkiShimano Deore SL-M6000, Rapidfire-Plus
    HamulceShimano BR-M315, Hydr. Disc Brake (160/160)
    KorbaShimano FC-MT500-3, 10-Speed, 40x30x22T, 170mm
    ŁańcuchShimano CN-HG54
    KasetaShimano CS-HG50, 11-36T
    Piasta przódShimano HB-TX505, QR
    Piasta tyłShimano FH-TX505, QR
    ObręczeCUBE ZX20, 32H, Disc
    OponySchwalbe Smart Sam, Active, 2.25
    PedałyCUBE PP MTB
    SiodłoCUBE WS Active 1.1
    Sztyca podsiodłowaCUBE Performance Post, 27.2mm
    Zacisk sztycyCUBE Varioclose, 31.8mm
    Masa: 13,3 kg
    Rozmiar ramy13,5"16"17"19"
    A (mm)345368375391
    B (mm)522545565585
    C (mm)110110115125
    D (mm)597597628634
    E (mm)310-355360-405375-420425-470
    F (°)73,573,57373
    G (°)696969,570
    H (mm)427427450450
    I (mm)-51,5-51,5-60-60
    J27,5"27,5"29"29"
    K (mm)1026104910851100
    Producenci
    • CUBE
    • Kross
    • Kryptonite
    • KTM
    • Merida
    • SHIMANO
    • Sport Arsenal

    Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies dostępnymi w Polityce prywatności i plików cookies. Polityka prywatności

    Zamknij